​İptal ve İade Şartları

GARANTİ ŞARTLARI 

Destek Ofisim ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşma açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir. Destek Ofisim hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

Destek Ofisim sadece "Hizmet Sözleşmesi"nde belirtilen yükümlülüklerini yerine getireceğine dair "Garanti" vermektedir.

 

TESLİMAT ŞARTLARI

Bu site üzerinden alınan üyelik tabanlı herhangi bir hizmet, ödeme yapıldıktan sonraki 2 iş günü içerisinde aktif edilecek ve kullanıcının belirttiği e-posta adresine gerekli erişim bilgileri gönderilecektir. Bu site üzerinden satılan ürünlerin hepsi "hizmet" kategorisinde olduğu için aksi belirtilmedikçe kullanıcıya herhangi bir kutu, yazılım veya benzeri bir ürün postalanmayacaktır.

 

HİZMET/ÜRÜN İADESİ 

Siteden ilk kez hizmet alacak gerçek veya tüzel kişiler 7 gün içerisinde herhangi bir sebep göstermeksizin sözleşmesini tek taraflı iptal edip, ödemiş olduğu ücreti iade alabilecektir. 7 günden sonra kullanıcı Destek Ofisim'in hizmet sözleşmesinde belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmediğini ispat ederse üyeliğinin kullanmadığı kısmı kadar iade alabilecektir.